SLET ČARODĚJNICE A ČARODĚJŮ

V úterý 30. dubna krátce po dvanácté hodině se na zahradu ZŠ v Újezdci slétlo obrovské hejno krásných čarodějek a čarodějů. Měli jsme tady tradiční čarodějnickou super párty. Přípravy začaly už den dopředu, kdy nejzkušenější čarodějky uvařily pro všechny účastníky párty nápoj nesmrtelnosti z kopřiv, popence, sedmikrásek, hřebíčku a máty. Tím se všichni posilňovali, když plnili kouzelnické zkoušky protřelých čarodějnic Bludimíry a Hermióny. Házelo se zbloudilým netopýrem, skládaly se čarodějnické puzzle, létalo se na neposedném koštěti, skákalo se v divokém pytli, hledal se strašlivý chlupatý pavouk a k tomu všemu se pojídaly lahodné hadí ocásky, úžasné muffiny čarodějky Moniky a nakládané myši v medu. Nutno podotknout, že všichni zvládli náročné zkoušky na výbornou, a tak se po čarodějném tanečku přistoupilo k závěrečnému hromadnému kouzlu. To se také podařilo a mlsné jazýčky všech si přišly na své. Po vydařené akci se spokojené čarodějky a čarodějové rozletěli do svých domovů.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube