POMÁDA V PODÁNÍ ŽÁKŮ ZE ŠD NA BRODSKÉM MÁJI

Děvčátka a kluci ze školní družiny v Újezdci se letos rozhodli vstoupit do družinové StarDance a ukázat svým nejbližším, že když člověk chce, tak dokáže všechno! A u malých človíčků to platí dvojnásob! V březnu začali pilně trénovat a 8. května předvedli své taneční pásmo s názvem „Pomáda“ na přehlídce sportovních a kulturních spolků – Brodský máj. Do nácviku taneční sestavy se pustilo 32 malých tanečníků, což je víc jak půlka naší družiny. Chlapcům se zpočátku nápad paní vychovatelky nacvičit taneční sestavu moc nezdál, ale nechali se přemluvit a výsledek překvapil jak je samotné, tak jejich cvičitelku. S přibývajícími tréninky rostla chuť a nadšení chlapeckého osazenstva a nakonec je tanec a působivá hudba doslova pohltila. Spolu s děvčátky společně vytvořili opravdu ojedinělé taneční číslo. Největší odměnou pro jejich trenérku je viditelná radost a nadšení všech účinkujících při prezentaci své dvouměsíční práce před publikem. A nakonec malý vzkaz pro všechny malé i velké, kteří si někdy nevěří a mají strach, že jim něco nepůjde. Zkus to a nikdy nic nevzdávej předem! Když totiž budeš opravdu chtít, tak dokážeš skoro všechno! Naši úžasní kluci a skvělá děvčátka jsou toho živým důkazem!


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube