VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI

Ve čtvrtek jsme se s čtvrťáky vydali do Brodu na dopravní hřiště.

Počasí nám přálo už od rána – nebylo zima, ani nepršelo. Ujel nám sice autobus, ale naštěstí nám jel vlak.

Nejdříve jsme absolvovali teoretickou výuku – učili jsme se o povinné výbavě cyklisty, trénovali jsme na obrázcích a pomocí interaktivní hry přejíždění křižovatek, ukazovali jsme si správné a špatné chování na silnici.

Po dvou hodinách teorie jsme nasedli na kola, pořádně připnuli přilby a trénovali jízdu prakticky. Paní učitelka i pan učitel jízdu kontrolovali a radili nám, jak to dělat správně. Hodina venku rychle utekla a jsme se vydali zpátky do školy – pěšky. Šli jsme svižným tempem, takže jsme se zahřáli. Po cestě nám krásně vyhládlo a my s těšili na oběd.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube