Výlet plný překvapení

Dnešní výlet s prváčky do Luhačovic nakonec dopadl úplně jinak, než jsme očekávali. Na vlakovém nádraží jsme se dozvěděli, že na koleje spadl strom jako hrom! A jelikož bylo tuze brzo ráno, tak nám řidiči z Brodu nevstali z postýlek a neposlali nám ani autobus, ani koňské spřežení. Museli jsme tedy použít pěškobus a vymyslet plán Béé.

Vydali jsme se tedy do Uherského Brodu, který je pro naše nožičky přiměřeně daleko od školy. Cesta nám poskytla občerstvení ve formě třešní a malin, odpočinková místa ve stínu stromů, ale i mnohá nebezpečí jako úsek Podrážkožroutů. V tomto krátkém úseku jsme ztratili život jedné podrážky, která bude snad doma resuscitována kvalitním životadárným lepidlem.

V Brodě jsme navštívili skvělá místa jako knihovnu, kde nám paní knihovnice pověděla hodně zajímavostí a nechala nás prolistovat místní literaturu. Nakrmili jsme řádně sebe v cukrárně a kačeny v rybníku. Přijaté cukry jsme vydali na nedalekém dětském hřišti. Výletu zdar a hurá na oběd, už nám kuňká v břiše jako žábám u rybníka 🙂


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube