Výlet na Rochus a do Smajlíkova

Předposlední školní týden se vypravily děti z první a druhé třídy autobusem na celodenní výlet. Začátek naší cesty vedl přes kopečky parku Rochus, kde nás uchvátila krásná příroda a původní domečky našich předků. Hravou formou se děti dozvěděly o místní fauně a flóře, starých řemeslech,původním zemedělství a také o životě našich pradědečků a prababiček.

V odpoledních hodinách na nás dýchla opět moderní doba plná zábavy a řádění v dětském centru Smajlíkov. Prolézačky, bazének plný barevných míčků, trampošky, skluzavky a koloběžky…a to tam naše nožky ani nešly pěšky! Energii jsme průběžně doplňovali v místním bufetu plném dobrot a cukrového pokušení. Dětem se ani nechtělo zpět domů. Naštěstí mnozí z nich nemusí zoufat, v úterý děti ze ŠD čeká výlet do Galaxie Zlín. Většího bratříčka námi navštíveného Smajlíkova.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube