VÝLET DRUHÁKŮ – PLAVBA NA LODI

Ve čtvrtek, 24. 6., jsme se vydali, jako správní námořníci, na plavbu lodí. Předcházely tomu přípravy ve třídě – vyrobili jsme si námořnické šátky, které jsme si sebou na plavbu vzali…
Do Veselí nad Moravou, odkud jsme vyplouvali, jsme se přepravili vlakem. Ve vlaku jsme snědli první část svačiny a prohlédli si okolí. V přístavu už na nás čekala loď s panem kapitánem. Během plavby jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací, utratili jsme peníze v místním bufetu a velmi nás zaujalo podplouvání pod mosty. Na břehu děti plnily úkoly, aby si mohly vzít část z námořnického pokladu.
Poté nás čekala cesta zpět domů, opět vlakem.
Výlet jsme si skvěle užili a to i díky krásnému počasí a také tomu, že děti byly hodné a poslušné.

Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube