TŘEŤÁCI V KNIHOVNĚ V UHERSKÉM BRODĚ

Jsme už docela dobří čtenáři a tak jsme se 14. září vydali do městské knihovny, abychom si rozšířili obzory. Vyjeli jsme autobusem, přes Brod jsme se prošli pěšky a protože jsme měli dost času, dívali jsme se z mostu nad nádražím na projíždějící vlaky, prohlédli jsme si náměstí, zašli si do parku, kde jsme se nasvačili a pak vydali do knihovny.

Paní knihovnice si pro nás připravila program Už si umím vybrat sám. Naučila nás orientovat se v knihovně, ukázala nám, jaké druhy knížek v knihovně najdeme a jak danou knížku co nejrychleji v knihovně najít, dokonce nám Naty s Matějem zahráli maňáskové divadlo o pejskovi a kočičce.

Na zpáteční cestu do školy jsme se vydali pěšky. Po cestě jsme si stihli zaběhnout a změřit sprinty na závody, které nás čekají příští týden.

Knihovna je velmi moderně zařízená, je v ní spoustu krásných knížek a tak se těšíme, že se do ní opět brzy podíváme – ať už s rodiči nebo s paní učitelkou.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube