TŘEŤÁCI NA ROZHLEDNĚ NA LHOTCE

Blíží se konec školního roku, známky už jsou uzavřené, neučíme se a tak podnikáme různé výlety.

Vydali jsme se na rozhlednu na Lhotku u Hradčovic. Autobus nás dovezl do Havřic, odtud jsme šli po cyklostezce do Drslavic, tam jsme posvačili a zacvičili si a vydali se šlapat do kopce až k rozhledně. Někteří rozhlednu vyšli s přehledem, jiní museli překonat strach – ale tak se poznají odvážní – ne, že se nebojí, ale že i když se bojí, nevzdají to. A my máme ve třídě spoustu odvážných dětí. Výhled byl parádní – viděli jsme silo v Uh. Brodě, Velkou Javořinu ad.

Před odjezdem do školy jsme se zastavili u paní učitelky na zahradě, slízali nanuky, prohlédli vzácné kameny a vydali se zpět.

Výlet se nám opět vydařil.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube