TŘEŤÁCI NA KOLECH

Ráno zkontrolovat brzy, správně seřídit přilby a huráááá, vyjíždíme.

Před výjezdem jsme na školním hřišti natrénovali brzdění, sesedání z kola a bezpečnou jízdu za sebou.

Vydali jsme se po cyklostezce na Šumice. Počasí skvělé, nálada ještě lepší. První zastávku jsme si dali na šumickém hřišti, občerstvili se, zablbli si na pumptracku a vyrazili dál k rybníkům. Ta jsme si dali nanuky, povykládali s rybáři a chtěli jsme pokračovat dál po cyklostezce. Jelikož ale na ní zrovna pracovali dělníci, bagry a náklaďáky, vydali jsme se zpět. Opět jsme si zařádili na hřišti a jeli zpět do školy. U nádraží v Újezdci jsme se trošku schladili čepovanou kofolou a vrátili sde zpět do školy.

Po cestě jsme měli pár drobných odřeninek a škrábanců, ale to nám skvělé zážitky určitě nepokazí.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube