SPOLU HRAVĚ O DOPRAVĚ

Ve středu 6. února proběhl na naší škole v rámci primární prevence interaktivní pořad s názvem „ Spolu hravě o dopravě“ určený žákům 1 .- 5 . třídy. Jednalo se o program z oblasti pravidel silničního provozu, který byl zpestřen scénkami a praktickými ukázkami podbarvenými tematickými živými hudebními vstupy. Naši žáci tak měli možnost si zopakovat a prohloubit znalosti silničního provozu a na vlastní oči i tělo si při použití speciálních brýlí vyzkoušet účinky alkoholu na schopnosti řidiče či chodce. Program tak hravou a zábavnou formou přispěl ke zvýšení dopravní gramotnosti našich žáků, kteří jsou nejohroženější skupinou účastníků silničního provozu! Tímto ještě jednou děkujeme autorovi projektu Ziggy Horváthovi a krajskému koordinátorovi BESIP Bc. Zdeňku Patíkovi za příjemnou a výživnou lekci užitečných informací z oblasti dopravy.

 


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube