PROJEKTOVÝ DEN

Celý středeční den 1. února 2023 se pro naše školáčky nesl ve veselém a hravém duchu. Jak už je v naší škole dobrým zvykem, i letos nás čekal projektový den v DDM Uherský Brod. Tento den se třídní kolektivy promíchají a ve skupinkách složených z dětí ze všech ročníků od 1. do 5. třídy poznávají děti nové kamarády a řeší společně nové výzvy.  Tentokrát děti čekal  Šmoulí den. Známé modré postavičky se našich dětí ujaly hned po příchodu – Šmoulinka, taťka Šmoula, Koumák – a nechyběl ani čaroděj Gargamel se svým kocourem Azraelem. Děti plnily úkoly, tancovaly, koumaly a bádaly. V rámci svých týmů spolupracovaly, pomáhaly si a společně se radovaly z úspěchu. A to je několik důležitých momentů, díky kterým se dnešní šmoulově modrý den vydařil.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube