O pohár starosty města

V úterý  12.6. se již podesáté konala soutěž v atletice O pohár starosty města.  Pořádající školou je tradičně ZŠ Pod Vinohrady. I tentokrát se soutěžního klání zúčastnilo osm dětí z naší školy. V disciplínách skok z místa, běh na 60m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, hod plným míčem a také v závěrečné štafetě si naše děti počínaly velice dobře.  Jeden z nich, Honza Jančář, žák 2. třídy , si odnesl dvě medaile, jednu dokonce zlatou. S přehledem vyhrál kategorii skok z místa s délkou skoku 170cm. Bronzovou medaili získal za běh na 60m s časem 10.36s. GRATULUJEME!!!!

Pochvala patří všem zúčastněným dětem, které se ve velké konkurenci neztratily a soutěžily s chutí a správným sportovním zápalem.