O POHÁR STAROSTY MĚSTA

Třináct vybraných sportovců z řad žáků naší školy dnes změřilo síly s žáky  15 základních škol z okolí – celkem soutěžilo 19 družstev. Soutěžili v disciplínách – skok z místa, hod plným míčem, hod tenisovým míčkem, skok daleký, běh na 60m. Na závěr běželo čtyřčlenné družstvo štafetu.

Nálada v našem družstvě byla už od rána dobrá, všichni jsme byli nervózní, ale těšili jsme se. Navzájem jsme se podporovali a fandili ze všech sil a i když byla konkurence veliká, přinesli jsme si zlatou medaili za běh na 60 m – Filip Jurčík z 3.B a druhé místo ze štafety – Josefíková Nikol, Pařížský Matěj z páté třídy a Řezníčková Denisa a Jurčík Filip z 3.B. Všem moc gratulujeme.

I ostatní závodníci se snažili, podali maximální výkon a nemají se vůbec za co stydět.

Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

 


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube