NÁBOR MLADÝCH HASIČŮ

V pátek 22.3. ožilo hřiště za školou tréninkem mladých hasičů. Ali Fadda, Vojta a Kuba Lykovi předváděli neúnavně několik hodin, co se za dva roky v kroužku hasičů naučili.

Ochotně pomáhali a radili dětem z 2.-5. třídy, které se během dopoledne na hřišti vystřídaly.

Zde najdete úryvek z Újezdského bločku, který píše náš milý pan školník Josef Srník, který celou akci zorganizoval:

Při SDH Těšov už nějaký čas funguje kroužek mladých hasičů. Ti se v sobotu 9. března zúčastnili své první soutěže. A to hned mezinárodní, jejímž pořadatelem byl družební ZDH Dyčka. Škoda jen, že zatím nemůžeme ustavit kompletní mládežnické soutěžní družstvo. Na to je třeba minimálně sedm aktivních, stálých, členů. Zatím je kluků jen šest. Proto ve svých řadách další zájemce rádi uvítají.
Věříme, že děti trénink zaujal a připojí se k pátečním schůzkám mladých hasičů.
Více informací naleznete v přihláškách, které si mohou děti vyzvednout ve škole.