JAKÝ BYL VÝLET DO JESKYNÍ?

ZAČTĚTE SE DO SLOHU DĚTÍ ZE DRUHÉ TŘÍDY:

Náš výlet začíná před školou a čeká nás dvě hodiny dlouhá cesta autobusem. Za hodinu jsme měli zastávku na čůrání, za hodinu jsme byli na parkovišti. Šli jsme dvacet minut pěšky do kopce a za chvilku jsme před jeskyní. Vcházíme do jeskyně, všude spousta krápníků. Názvy krápníků stalaktit, stalagmit, stalagnát. Prohlídka trvala čtyřicet pět minut. Viděli jsme spícího medvěda z krápníku a parník. A spoustu krápníkových brček a pár netopýrů. Adam Varaďa 2. roč.

Byli jsme na výletě v Javoříčských jeskyních. Moc se mě to líbilo. Byly tam moc hezké krápníky. Byl tam kamenný rohlík a ještě kamenný hasič. Překvapilo mě, že krápníky můžou růst z jednoho místa. Jak skončila prohlídka, vyšli jsme z jeskyně a byli jsme na velkém kopci. Vůbec jsem nemohl tušit, že taková krása může být uvnitř kopce. Ještě jsme byli na hradě Bouzov. Byli jsme jen u vstupu, protože bylo zavřeno, udělali jsme si fotku a jeli jsme domů. Ráďa Piják 2. roč.

Jeli jsme dvě hodiny do Javoříčských jeskyní. Když jsme dojeli na parkoviště, šli jsme po lesní cestě do kopce k jeskyním. U jeskyní na lavičkách jsme posvačili a koupili si suvenýry. Potom jsme vešli do jeskyně. Viděli jsme tam krápníky. Druhy krápníků jsou stalaktity, stalagmity a stalagnáty. Ale nejvíc se mi líbila dématova jeskyně. Potom jsme vyšli ven. A potom jsme zase stejnou cestou odešli k autobusu. Potom jsme jeli na hrad Bouzov. Tam jsme se vyfotili a jeli jsme opět dvě hodiny ke škole. Jiří Vala 2. roč.

Jeli jsme autobusem 2 hodiny. Autobus řídil Aničky taťka. Pak jsme šli krásným lesíkem. Došli jsme k jeskyni a nasvačili se. Pak jsme šli do jeskyně. V jeskyni jsme viděli stalaktity, stalagmity a stalagnáty. Rozálka Jankůjová 2. roč.

Do Javoříčských jeskyní jsme jeli dvě hodiny. Cesta byla únavná. Překvapil mě kamenný rohlík. Koupil jsem si hrnek, klíčenku a 2 magnetky. V jeskyni jsme viděli krápníky. Moc hezký výlet. Vašík Mudrák 2. roč.

Jeli jsme autobusem dvě hodiny. V jeskyni se mi líbila Sněhurka a sedm trpaslíků. Koupila jsem si netopýra. Hezké byly i krápníky a skřítek z kamene. Adélka Římovská 2. roč.

Na výlet jsme jeli autobusem. Před návštěvou jeskyně jsme se nasvačili. Na výletě se mi líbil kamenný rohlík. Překvapilo mě, že do jeskyně bylo málo schodů. Prohlídka trvala 45 minut. Cesta byla dlouhá a trvala 2 hodiny. Viděli jsme krápníky. Kuba Mikulec 2. roč.

Jeli jsme na výlet autobusem. Cesta byla velmi dlouhá. Do jeskyně jela 1. třída, 2. třída a 3. třída. Na památku jsme si koupil suvenýr. Byla to zlatá mince. V jeskyni byly krápníky. Proletěl tam netopýr. Mykyta Furdela 2. roč.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube