Distanční výuka od 2.11.2020

Od pondělí 2.11 pokračujeme v distanční výuce v prostředí Teams. V říjnu se nám tento způsob výuky krásně rozběhl a i když je to prostředí nové, jak pro učitele, tak pro žáky, vše funguje bezvadně, za což děkuji také rodičům. Pokud má někdo problémy s technikou, stále je  možnost zapůjčení tabletů.  Novinkou je, že škola dnes získala možnost podpořit on-line výuku u školáků, kteří mají potíže s internetovým připojením získáním SIM karty s neomezenými daty na 3 měsíce zdarma. Máme k dispozici omezený počet kódů pro žáky, kteří to opravdu potřebují.

Žáci v období distanční výuky mají možnost školního stravování. Stravu lze přihlásit na www.strava.cz. Obědy jsou žákům vydávány v době 11.45 až 12.15 hodin.

Vážení rodiče, máte-li připomínky či podněty k on-line výuce, kontaktujte mě, prosím, stejně tak pokud potřebujete zapůjčit tablet nebo získat SIM kartu s neomezenými daty zdarma.

Soňa Čechová


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube