ČTVRŤÁCI V KNIHOVNĚ

Není potřeba stále kupovat nové knížky, když jich je v brodské knihovně tolik k vypůjčení a pro děti zcela zdarma. Stačí se jen zaregistrovat.

Od minulého roku, kdy jsme v knihovně byli ještě jako třeťáci, v knihovně spoustu nových knížek přibylo. O tom jsme se dnes přesvědčili. A také jsme se zdokonalili v psaní básniček. Náš dnešní program se totiž nazýval Básničkové hrátky. Paní knihovnice nám dávala básničkové hádanky, vyzkoušeli jsme si doplňovat rýmy nebo tvořit ozvěnu.

Cestou nazpátek jsme se zastavili na náměstí a prohlédli si, jak vypadalo město Uherský Brod v 17.století. Některá místa jsme si prohlédli i naživo, jak vypadají nyní. Ukázali jsme si, kde stála Nivnická brána i původní radnice.

Celý výlet se nám vydařil, počasí nám přálo, vlak nám neujel.

 

 

 

 


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube