ČTVRŤÁCI NA DRUHÉM MÍSTĚ VE SBÍRÁNÍ BYLINEK

V roce 2022 jsme se přihlásili do soutěže sbírání bylinek pro firmu Leros. Nadchly nás výhry, které jsme mohli získat – vstupenky do Aqualand Moravia, čaje a hrníčky a také peníze, které jsme za nasbírané bylinky mohli dostat. Poctivě jsme sbírali v pracovních činnostech a také doma. Byla to práce zdlouhavá a vyžadovala hodně trpělivosti – hlavně sbírání sedmikrásek.

Za utržené peníze jsme si koupili strojek na krájení jablek, který pravidelně ve třídě používáme.

Byli jsme velmi překvapeni, když jsme se dověděli, že jsme byli ve sběru bylinek druzí nejlepší ze Zlínského kraje – vyhráli jsme krásné hrníčky a sadu čajů.

Děkujeme firmě Leros, za skvělý nápad zapojit do sběru školy i za vstřícný přístup. Výhra nás opravdu potěšila.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube