2.A SE OPĚT HLÁSÍ!

Už jsme doma čtvrtý týden. Každý den se s paní učitelkou virtuálně scházíme a občas se potkáme i u školy, to když nás čeká nějaká nová hra. Minulý týden to byla kamínková hra a skládání slov, tento týden jsme hledali kartičky s úkoly, které jsme museli splnit. Byla to zábava a navíc jsme si potrénovali čtení a procvičili probrané učivo.
Ve středu, 11. 11. jsme si povídali o sv. Martinovi a spoustu jsme se toho o něm dověděli – jaké bylo povolání, na jakém koni jezdil, co má společného s husami i jaký dobrý skutek udělal. Naučili jsme se o něm písničku a někteří si vyrobili koně, který vozil sv. Martina.
                                                                                                                                                                                                             Veronika Hřibová
Fotky najdete v odkazu pod tímto článkem – FOTOGALERIE K PŘÍSPĚVKU nebo přímo ve školní galerii.

Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube