Přerušení provozu mateřské školy od 17.3.2020

Rozhodnutí o přerušení provozu mateřské školy

V souladu s doporučením státních orgánů v souvislosti s přijetím mimořádného opatření v rámci nepříznivého vývoje epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19, vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v ČR a po projednání se zřizovatelem rozhodla ředitelka mateřské školy v souladu s § 131 odst. 1 v souladu s § 132 odst. 2 zák. č. 561/2004 Sb. (Školský zákon) o přerušení provozu mateřské školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Uherský Brod-Újezdec.

Provoz bude přerušen vzhledem k výše uvedeným skutečnostem na základě jednání s rodiči na dobu nezbytně nutnou od úterý 17. března 2020 do odvolání (minimálně do 27. března 2020) a dle aktuálního rozhodnutí státních orgánů.

Rodiče mají možnost čerpat ošetřovné.  Náhradní provoz zajišťuje MŠ Těšov.

V Uherském Brodě dne 16.3.2020

Soňa Čechová

ředitelka školy


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube