Noc s Andersenem – CIRKUS

Náš rodičovský klub ani letos nezklamal své malé příznivce a zorganizoval v pátek 23. března pro žáky všech ročníků velikonoční dílničky a hlavně tolik očekávané přespání ve škole s večerním programem. Do poslední chvíle nikdo z dětí netušil, jaký program je ve čtvrtek před usnutím čeká. O to větší překvapení účastníky čekalo v naší nové tělocvičně, která se proměnila v cirkusovou manéž. „A je to tady, dámy a pánové! Žonglování s míčky a talířem, jízda na jednokolce a minikole, balanční deska, diabolo a spousta jiných cirkusových atrakcí. Račte dál a vyzkoušejte vše, co hrdlo ráčí!“ A protože děti cirkus zbožňují, nebylo živáčka, který by stál nečinně v koutě a nudil se. V pátek následovaly velikonoční dílny, kde si děti vyrobily pěkné jarní dekorace. Všem maminkám, které se na přípravě a organizaci této vydařené akce podílely patří VELKÝ DÍK!!!


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube