Kouzelná noc

Ve čtvrtek 30. března nastal pro všechny děti z naší školy den s velkým D. Maminky z rodičovského klubu pro ně připravily kouzelnou nocs přespáním ve škole.

Všichni účastníci byli slavnostně přivítáni třemi krásnými čarodějkami přesně v době klekání. Hned po uložení svých věcí do tříd byly malé skupinky vyslány na trasu, kde pro ně byly připraveny speciální úkoly. Namíchat lektvar věčného mládí, ulovit pavouka či ještěrku nebo najít svítící prstýnky v temné komnatě nebylo zrovna jednoduché. Ale naše děvčátka a kluci někdy zvládnou i nemožné, a ani dnes tomu nebylo jinak. Za svou šikovnost a snahu byli všichni odměněni úžasným vystoupením kouzelníka Pokustóna alias Jirky Hadaše. Ten naše děti pobavil svými kouzly a dokonce je několik svých kouzel naučil a děti si tak zasloužily jedničku z kouzlení.

Pak už všichni malí kouzelníci naskákali do spacáků, vyslechli si pohádku na dobrou noc a vykouzlili si nějaký hezký sen. Ráno po snídani proběhly velikonoční dílničky. Všem maminkám z rodičovského klubu patří velké dík za krásný program, který pro děti připravily.