ČTVRŤÁCI VYRAZILI NA CYKLOVÝLET
Žáci 4. třídy si užili krásný cyklovýlet, jehož cílem byly Hradčovice. Hned na začátku nás čekala výzva v podobě táhlého a prudkého kopce. Všichni však šlapali statečně a za svou snahu byli odměněni nádhernými výhledy na Uherský Brod a jeho okolí.
Během cesty nás potkalo milé překvapení. K naší skupině se přidal náš bývalý spolužák Romča se svým tatínkem, kteří s námi část výletu absolvovali a zpříjemnili nám společné putování.
Cesta zpět vedla zčásti terénem, takže jsme si užili i trochu dobrodružství. Po teplém dni přišlo vhod osvěžení v řece Olšavě, které bylo příjemnou odměnou za všechny ujeté kilometry.
Velké poděkování patří všem tatínkům, kteří se k nám na cyklovýletě přidali. Pomáhali s organizací, dohledem i dobrou náladou. Bez jejich pomoci by se taková akce jen těžko uskutečnila.
Na výlet budeme dlouho vzpomínat a už teď se těšíme na další společná dobrodružství na kolech.
24.Červen 2026 Veronika Hřibová Novinky ze školy Fotogalerie k příspěvku sdílet na Facebooku
- ARCHÍV 2026
- ARCHÍV 2025
- ARCHÍV 2024
- ARCHÍV 2023
- ARCHÍV 2022
- ARCHÍV 2021
- ARCHÍV 2020
- ARCHÍV 2019
- ARCHÍV 2018
- ARCHÍV 2017
- ARCHÍV 2016