PROJEKTOVÝ DEN MILOTICE

Ve středu 16. června vyrazily děti ze školní družiny v Újezdci na projektový den do Milotic. Po příjezdu na zámek se v kostymérně stali z kluků a holčiček princové a princezny a z paní vychovatelek hraběnky. Následovalo osobní přivítání zámeckou paní a poté její poutavý výklad o životě a zvycích na zámku v dávných dobách. A došlo i na výuku! Krásné princezny absolvovaly lekci ladného tance a šarmantní princové lekci šermu. Po prohlídce naši školáci zavítali do konírny, kde si holky s pomocí textilních fixů vyzdobily plátěné taštičky a kluci vytepali do kovových plíšků svá jména. Nakoukli jsme také do sluje draka Mraka ze známé filmové pohádky a v jeho truhle našli poklad. A to ještě nebyl konec! Velký zážitek nás čekal i na zámecké výstavě dravců, kde jsme obdivovali jak krásu, tak plachost dravých ptáků. Tento den se opravdu vydařil a nám všem na něj zůstane krásná vzpomínka, kterou nám za mnoho let připomenou neméně krásné fotografie malých princů a princezen.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube