ŠMOULÍ VESNIČKA

V posledním týdnu školního roku čekala děti z naší družinky krásná akce. Vyrazili jsme na celodenní výlet do Šmoulí vesničky v Brně. Představte si nefalšovanou obří šmoulí vesnici, šmoulíky na každém kroku a to vše v nadživotní velikosti v areálu brněnského výstaviště. Prostě nádhera! Díky úžasným kulisám a interaktivním prvkům měly děti sami pocit, že se staly šmoulíky. Posláním tohoto projektu je vést návštěvníky k ochraně životního prostředí. Ti v průběhu prohlídky prožijí spolu se šmouly napínavé dobrodružství, ve kterém zvítězí nad zákeřným Gargamelem a jeho kocourem Azraelem a zachrání tak přírodu. A to ještě není všechno. O patro výš na děti čekala obrovská legoherna, závodní okruh se šlapacími motokárami a zábavná zóna se skákacím hradem, průlezkami i kolotočem. Třešinkou na dortu se pak stala zastávka u McDonalda, která u většiny účastníků výletu dovršila míru absolutního pocitu štěstí . Školní rok jsme tak ukončili se vší parádou a na malé šmoulí kamarády a jejich krásnou vesničku budeme ještě dlouho rádi vzpomínat.