PEČE CELÁ DRUŽINA

Ta správná předvánoční nálada s nezaměnitelnou vůní vánočního cukroví se linula naší družinkou během celého předposledního týdne tohoto roku. Děti společně s maminkou nebo babičkou měly za úkol doma vytvořit těsto, které poté s pomocí kamaráda zpracují a upečou ve školní  družině. Do soutěže PEČE CELÁ DRUŽINA, o NEJ  cukroví roku 2023, se zapojilo 15 týmů. Děti práce s těstem úplně pohltila. Vyválení těsta, vykrajování tvarů, slepování lineckého i tvarování rohlíčků zvládli všichni na výbornou. A určitě i díky pohodové vánoční atmosféře a nadšení dětí mohla porota tvořená z dětí a zaměstnanců školy ochutnat na sklonku týdne přímo andělské cukroví. Děkujeme všem maminkám a babičkám, které neváhaly a těsto svým andílkům pomohly připravit. Odměnou jim určitě budou s láskou vytvoření keramičtí andílci, které děti v průběhu měsíce listopadu svým nejmilejším v družině vlastnoručně vyrobily. Snad nejsou jenom krásní, ale mají i kouzelnou moc Vánoc, která celé rodině přinese v příštím roce pevné zdraví a jen samou radost.

A tady už máme vítěze: 1. místo – David Škubal, 2. místo – Anička Vránová, 3. místo  – Josefínka Hájková, 4. místo – Filip Jura a Klaudie Mahdalová, 5. místo – Johanka Lečbychová, 6. místo – Viktorka Milková.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube