Minizoo

Ve středu 17. dubna těsně před velikonočními prázdninami stihli ještě kluci a děvčátka ze školní družiny navštívit Mini ZOO pana Uhříčka. Na tuto návštěvu se všichni její účastníci moc těšili už od chvíle, kdy nás pan Uhříček na jeho zahradu pozval. Jak by ne? Živá zvířátka přece děti zbožňují. A ani v tomto případě tomu nebylo jinak. Tváře dětí se zeširoka rozzářily hned při příchodu ke králíkárně, kde za pletivem vykukovali zakrslí králíci i s jejich čtyřmi malými potomky a pořádně chlupatým morčátkem. Pomazlit se s roztomilým králíčkem chtěli úplně všichni, atak šli malí ušáčci z ruky do ruky. Poté pan Uhříček dětem ukázal svou chloubu v podobě několika druhů papoušků a andulek. A protože suchozemské želvy po dlouhém zimním spánku už aktivně pochodovaly v jejich venkovním výběhu, došlo i na osobní setkání s nimi. Za pozvání a ukázku svých zvířecích svěřenců patří panu Uhříčkovi ještě jednou velké díky.