MASOPUST V DRUŽINĚ

Masopust není přímo svátkem církevního roku, ale velmi těsně s ním souvisí. Je to krátké období před začátkem postní doby, v němž se lidé radují, veselí, pořádají zábavy, taškařice, hostiny a maškarní průvody. A my jsme se k této krásné tradici připojili karnevalem, který bývá vyvrcholením masopustu. A bylo opravdu veselo! Krásné masky, které si letos děti převážně samy vyrobily, tančily a skotačily v rytmu známých moderních hitů a s neutuchajícím elánem a energií se pouštěly do soutěžení. Pro všechny účastníky karnevalu byl připraven také občerstvovací koutek, kde se ochutnávaly dobroty z „ maminčiny kuchyně“. Maminkám za jejich kulinářské výtvory, sladkosti a odměny do tomboly moc děkujeme! Všechny doma vyrobené masky si zaslouží velkou pochvalu za nápaditost, snahu a tvořivost a ty ostatní za nadšení a dobrou náladu v průběhu celého karnevalu 🙂 .


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube