LASKAVEC – DAR PRO ÚTULEK ZLÍN

Jak pejsek a kočička dostali dárek. Tak právě tak by se mohla jmenovat nová pohádka o této zvířecí dvojici. Tak jdeme na to. Bylo nebylo a jeden pěkný slunečný den se děti ze školní družiny v Újezdci rozhodly, že v tomto školním roce udělají v rámci celosvětové akce s názvem Laskavec radost všem pejskům a kočičkám z útulku ve Zlíně.  A co by je potěšilo nejvíc? Kdyby pejskové a kočičky uměli mluvit, tak by určitě řekli: „Hodný páneček, který by se o mě hezky staral a měl mě rád.“ Ale my děti se ještě o zvířátka úplně samy postarat neumíme, a tak jsme se domluvily, že jim pošleme velký dárek. Dárek přece udělá radost úplně každému! A v tom našem dárku bude všechno, co mají hafani a micinky rádi: granule, pamlsky, hračky, piškoty, kapsičky i deky na pěkné spinkání. Slovo dalo slovo a naše děti přinesly do družiny opravdu bohatou nadílku krásných dárečků. A tak se stalo, že měli všichni čtyřnozí kamarádi ze zlínského útulku v Den laskavosti 13. listopadu obrovskou radost. Zazvonil zvonec a naší pohádce o pejskovi, kočičce a laskavých dětech je konec.

Mezi naše největší „Laskavce“ letos patří: Mirek Masař, Klaudie Mahdalová, Bella Högnerová, Max Janík, Anička Doležálková, Sebík Tománek, Rozálka Jankůjová, David Veselý, Terezka Purčová, Tánička Urbánková, Vali Bližňáková a Adam Hanák.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube