Jsem laskavec!

Věděli jste, že 13. listopad je Světový den laskavosti? Což takhle darovat někomu úsměv nebo udělat nějaký dobrý skutek? Tento krásný nápad oslovil i nás, žáky ze školní družiny v Újezdci a zapojili jsme se do celorepublikového projektu „Jsem laskavec“. Dlouho jsme si lámali hlavy, komu bychom mohli udělat radost nebo nějak pomoci. Nakonec vyhrál nápad, potěšit seniory z penzionu v Uh. Brodě. Připravili jsme tedy hudebně-recitační pásmo a drobné dárečky a zajeli na Dům s pečovatelskou službou. Vystoupení proběhlo v uvolněné atmosféře plné úsměvů ze strany vystupujících i obecenstva. Nadšený potlesk a slova díků ze stran seniorů nám udělal velkou radost a tak jsme si návdavkem nakonec všichni společně zvesela zanotovali píseň „Není nutno, aby bylo přímo veselo“. Co říci závěrem? Zkusme si v dnešní uspěchané době dělat malé laskavosti, být na sebe milí a třeba jen usmívat se o trošku častěji. Protože úsměv vždy potěší a nemít srdce opravdu vadí!!!