EVROPSKÝ SPORTOVNÍ DEN S DRUŽINOU

V pátek 7. října se naše školní družina zapojila do mezinárodní akce s názvem: Evropský školní sportovní den. Cílem této akce bylo podpořit tělesnou aktivitu co největšího počtu dětí, u které si budou společně hrát a dobře se bavit. Tuto hezkou myšlenku i organizaci celého projektu připravila studentka druhého ročníku Masarykovy univerzity v Brně Aneta Jiříčková. Všichni účastníci protáhli svá těla na osmi stanovištích, které prověřily jejich celkovou tělesnou zdatnost a šikovnost. A jak už to bývá, při cestě k vítězství byla potřeba i notná dávka štěstí. A tu v tento den měla tři děvčata: Anděla Talašová, Bella Hognerová a Tereza Purčová. Vítězkám blahopřejeme a Anetě za realizaci sportovního dne moc děkujeme 😊!


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube