DRUŽINKOVÝ KARNEVAL

Ve čtvrtek 24. února bylo v naší školní družině pěkně veselo. Krásné a nápadité masky dováděly v rytmech disko hudby a soutěžily se zápalem a nadšením olympionika. Dobrá nálada a rozzářené dětské tváře provázely celý karnevalový program. „Kuchťa“, který celý program řídil, prověřil masky v oblasti rychlosti, obratnosti, tanečního nadání i obrovského nasazení a chuti zvítězit! A protože máme v družině šikovné děti i rodiče, kteří se podíleli na výrobě masek, bylo se na co dívat. Miloučké miminko, obrovská moucha, víla Amálka, strašlivý pirát z Karibiku, lesní srnka i štěňátko dalmatina se stali ozdobou letošního karnevalu. Všechny tyto krásné masky byly vyrobeny podomácku a tím jejich cena u poroty ještě stoupla. Ale nakonec byli vítězové všichni, kdo se karnevalu zúčastnili.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube