Družina má talent

“Dobrý den, kluci, holky a paní učitelky. Vítám Vás v soutěži Družina má talent.” Tak přesně tato slova pronesla snad nejmladší moderátorka Zlínského kraje, sedmiletá Kája Šmídová v pondělí 29. ledna ve školní družině v Újezdci. Do naší talentové soutěže se přihlásilo devět soutěžících. Mladé obecenstvo mohlo ocenit několik nadějných muzikantů, zpěváků i recitátorů. Nechybělo také taneční vystoupení, které předvedlo duo rytmem nadaných děvčat. Všem soutěžícím můžeme gratulovat jak za odvahu, tak za předvedené výkony. Porota byla velmi početná, protože o vítězi rozhodovali všichni přítomní! Největší aplaus, nejvyšší počet bodů a tím i jasné vítězství v soutěži si svým brilantním vystoupením hry na harmoniku vybojovala Maruška Pijáková. Druhé místo patřilo Marku Čechovi, který předvedl své umění hry na trubku. Na třetím místě se krásně vyjímaly dvě tanečnice Tamara Šidlová a Nikol Josefíková, jež oslnily porotu svými tanečními kreacemi. Velké ovace sklidil také výborný výkon moderátorky celé soutěže. Je možné, že Světlaně Witowské roste velká konkurence!

 

 

 


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube