DEN DĚTÍ S DRUŽINKOU

Pátek 4.června se stal dnem, na který se děti ze školní družiny v Újezdci moc těšily. Čekalo je odpoledne plné soutěží a her, které jim k jejich svátku Dne dětí připravily paní vychovatelky ve spolupráci s DDM v Uherském Brodě. A byla to opravdu velká paráda! Střílelo se z kuše, házelo se na cíl, jezdilo se na koloběžce, lovily se „veleryby“, dovádělo se na skákacím hradu, vyráběly se efektní náramky na ruku, skládaly se puzzle, stavěly se komíny a všude byl slyšet veselý dětský jekot a smích. Celé zábavné odpoledne bylo zahájeno hravou rozcvičkou a pak hurá na stanoviště plnit úkoly. Radostné tváře dětí ještě více rozzářily krásné malby na obličej od profesionálů Lenky a Mirka a dárky od sponzorů a rodičů. Tento prima den plný soutěží a zábavy si po náročném školním roce a dlouhém odloučení kluci i holky moc užili a velkou radost z vydařeného odpoledne a veselého smíchu svých svěřenců měly i paní vychovatelky.

Děkujeme štědrým sponzorům : drogerie DM, prodejna ALBERT v Uh. Brodě, Colorlak Staré Město a  vstřícným rodičům.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube