Den dětí

Poslední květnový den byl ve školní družině v Újezdci plný zábavy, soutěží a rozesmátých tváří kluků a holčiček. A jak by ne?! Slavil se tady s jednodenním předstihem svátek všech dětí!!! Počasí vyšlo po vydatných deštích na výbornou a tak i sluníčko mohlo sledovat, jak si děti s radostí užívaly připravený program. Střílelo se z kuše, jezdilo na elektrické koloběžce, skotačilo se na skákacím hradu, chytaly se rybičky na udičky, malovalo se na obličej, vyráběly se zvířátka z balónků a taky se plnily úkoly doktora Bolíta. A protože hodní rodiče a sponzoři dodali krásné odměny, sladkosti a ceny vítězům, tak bylo ještě veseleji. Za to jim patří náš VELKÝ DÍK!!!

Naši štědří sponzoři: Tesco UH.Brod, Česká zbrojovka Uh.Brod, Obchodní společnost Kredit Slavkov, Delta pekárny Uh.Brod a v neposlední řadě rodiče dětí.


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube