Čarodějnický rej

Poslední dubnový den byl v Újezdci ve znamení čar a kouzel. Děti ze školní družiny se proměnily v mocné čaroděje a čarodějky. Jejich úkolem bylo získat tajemný „Kámen mudrců“, aby nepadl do špatných rukou zlovolného černokněžníka.

Každý dobrý čaroděj-začátečník se vždy před misí posílí kouzelným lektvarem. Náš nápoj proto obsahoval vyvážené BIO ingredience jako dračí krev, vývar z víly, mločí oči a duhové červíky. Vypili jsme pohár až do dna a naplnili si břicha na výborné hostině. Přeci nebudeme čarovat s prázdným břichem!

Bez hůlky ani krok! Každý dostal tu svoji a aktivoval ji speciálním zaříkadlem. Kartářka vyvěštila náš osud, s koštětem značky Smeták 2000 jsme prosvištěli slalom, do hlavy nacpali pár důležitých zaklínadel. Následovalo cvičení v případě útoku či nácvik hrdinného úniku 🙂

Krásnou tečkou byla čarosvatba našich dvou milých magiků Nely a Martina, kteří si před zraky celé kouzelnické bandy řekli své „ano“. Jedno oko nezůstalo suché a to hlavně v případě svatebčanů z řad kyklopů. Přejeme jim mnoho štěstí a přímo kouzelný život po boku toho druhého.