25. přehlídka zpěváčků lidových písní “Brodský zpěváček”

Ve středu 15. března se konal v Domě dětí a mládeže v Uherském Brodě 25. ročník tradiční přehlídky zpěváčků lidových písní pro děti ze školních družin s názvem „ Brodský zpěváček“, na kterém se sešli ti nejšikovnější malí zpěváci a muzikanti z Brodu a okolí. Letos se zúčastnily školní družiny základních škol Březová, Prakšice, Na Výsluní, Nezdenice, Havřice, Drslavice, Vlčnov, Nivnice, Mariánské náměstí, a ani letos zde nemohli chybět zástupci naší družiny.

Svého úkolu se zhostili výborně. Krásně zazpíval Dan Pummer, Alenka Šoukalová a Eliška Trousilová. Obě děvčata předvedla také hru na flétnu. Třešinkou na dortu se stala Maruška Pijáková, která se „blýskla“ nejen zpěvem, ale hlavně hrou na harmoniku.

Na přehlídce jsme pořídili také několik fotografií, které najdete ve fotogalerii.

 

 


Sledujte nás na Facebooku Naše videa na YouTube