Rodičovský klub eRKo

erko-titulni-img

Rodičovský klub eRKo při Základní škole a Mateřské škole Uherský Brod – Újezdec je skupinou nadšenců, kteří mají chuť a potřebu aktivně se zapojovat do dění na naší škole. Cílem klubu je poskytování podpory při pořádání školních i mimoškolních akcí, zlepšení komunikace mezi školou a rodiči a spolupráce s pedagogy při vzdělávání dětí.

Klub eRKo organizuje každoročně řadu akcí pro děti, ale též jejich rodiče a příbuzné. Velmi oblíbené jsou nenáročné turistické výšlapy rodičů s dětmi nebo velikonoční a vánoční dílničky. Ve spolupráci s knihovnou umožňujeme malým čtenářům prožít pohádkovou Noc s Andersenem. A zábavu si užijí i dospěláci, kteří si přijdou zatančit na tradiční Rodičovský ples.

Členem klubu nemusí být jen rodiče dětí, které naši školu či školku právě navštěvují, ale i ti, jejichž děti u nás v budoucnu uvítáme nebo se s námi už rozloučily. Kdokoliv, kdo se chce zapojit, je srdečně vítán.

NOVINKY Z ERKA

SBĚR KAŠTANŮ