Mateřská škola

Naše jednotřídní Mateřská škola sídlí v budově Základní školy. Byla zde vybudována v létě 2014 z původní školní kuchyně a jídelny. Vznikl tak sloučený subjekt Základní školy a Mateřské školy.

Velkou výhodou naší školy je, že stojí na klidném, tichém místě mimo frekventovanou silnici, v těsné blízkosti přírody. Školu obklopuje zeleň ze všech stran.

Našim cílem je, aby byly děti zdravé, všestranně rozvinuté, tvořivé, samostatné, zdravě sebevědomé a ctižádostivé, zvídavé, v určitých situacích odpovědné samy za sebe, se širokou slovní zásobou.

Všechny děti se učí vzájemné toleranci a přátelství k druhým, bez rozdílu toho, jaký kdo je a jak vypadá. Toto bohatství mezilidských vztahů zůstane v našich dětech zakódováno po celý život

Tvůrčí a přátelské prostředí proto u nás provází radost, úsměv a pohoda z každodenního pobytu v mateřské škole.

NOVINKY ZE ŠKOLKY

DEN ZEMĚ MŠ