jidelna-titulni-img

Stravování žáků školy a zaměstnanců zajišťuje školní jídelna. Ta funguje jako výdejna pokrmů připravovaných v kuchyňském provozu Základní školy Na Výsluní v Uherském Brodě, která každý pracovní den vaří pro více než sedm stovek strávníků. Zkušený kuchařský tým nabízí pestré, nápadité, chutné a nutričně vyvážené menu, o jehož kvalitě vypovídají, kromě upatlaných pus dětí, také získaná ocenění – 3. místo v republikové soutěži „O křišťálovou vařečku“ a 1. místo v republikové soutěži „O nejlepší oběd  ve školní jídelně 2010“.

CENÍK

Pravidla pro školní stravování jsou specifikována Řádem školní jídelny a příslušnými vyhláškami o školním stravování č. 107/2005. V souladu s nimi jsou určeny následovně ceny obědů:

kategorie strávníka přesnídávka oběd svačina
školka do 6 let 9 Kč 20 Kč 8 Kč
školka 7-10 let 10 Kč 24 Kč 8 Kč