Anglické divadlo v DK pro 4. a 5. ročník

začátek v 8:30

Little Red Riding Hood

Činoherní anglicko – česká pohádka s písničkami, inscenovaná jako učební pomůcka pro začátečníky

Náš příběh začíná netradičně – Červené Karkulce se nechce jít do školy, protože právě dnes píšou tu nejtěžší písemku. Vymyslí si, že musí jít na návštevu k nemocné babičce. O tom, kolik starostí přinese jedna hloupá, zbytečná lež, a o tom, že za školu se opravdu chodit nemá, se dozvíme v našem příběhu.

Červená Karkulka je pohádkový příběh, který v českém znění známe v mnohých prozaických i dramatických podobách. Neexistuje dítě, které by příběh o Červené Karkulce, vlkovi a babičce neznalo. Proto i v anglické verzi této pohádky, jakmile žáci něco přeslechnou, dokážou se bez problémů zapojit do děje. Zpracování v hravé, nápadité a moderní podobě, s jemnou dávkou mravního ponaučení, je podpořené veselými písničkami.